Masáže

Nabízíme relaxační masáže, zaměřené na partie, které nadměrně zatěžujete svým životním stylem a pracovním nasazením. Věnujeme se individuálně postiženým partiím, poradíme protahovací cviky na zkracující se svaly.

Kosmetická ošetření

K ošetření Vaší pleti využíváme velmi kvalitní kosmetiku s  minerály  a  výtažky z bylin. Kosmetika je česká, uzpůsobena středoevropským podmínkám a není testovaná na zvířatech.Kromě klasického kosmetického ošetření nabízíme i laserovou terapii přístrojem Lasocare v kombinaci se stejnojmenným gelem. Vyrovnává deficit kyslíku v pleti, velmi dobře napomáhá k hloubkovému pročištění a celkové tonizaci. Drobné vrásky mizí ihned po ošetření.  Každá žena si může sama vyzkoušet jak zpomalit stárnutí pleti. 

Při ošetření laserem nedochází k záření, červené světlo je aktivující nikoli ozařující. 

Léčíme velmi úspěšně jizvy, popáleniny, opary a v neposlední řadě i akné. 

Kosmetické ošetření provádíme výrobky české profesionální kosmetiky výrobce For Life. Tato firma je na našem trhu již deset let a splňuje nejpřísnější kriteria kvality. Věříme, že naše nabídka plně vyhoví Vašim vysokým požadavkům. 

Ošetření nabízíme ve dvou řadách ? jedná je přírodní a bylinná. Hlavními účinnými látkami jsou především extrakty léčivých bylin doplněné o vitaminy, přírodní a kosmetické oleje, liposomy, ceramidy a jiné pro pokožku důležité  prvky. Přípravky jsou určeny pro všechny věkové kategorie a dle typu účinných látek a typu pleti, se liší použitím. 

Řada výrobků z Mrtvého moře ? hlavní účinnou látkou jsou selegované minerály Mrtvého moře, získávané z minerálního bahna a soli. Jednotlivé výrobky jsou optimálně přizpůsobeny našim klimatickým podmínkám. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, zejména pak pro pleť se známkami dehydratace (přesušení) a předčasného stárnutí.

Depilace

  •  foliemi za studena v oblasti obličeje,
  •  teplým voskem depilace nohou a rukou